Miting w Saint Dizier

Grupa Centralna UKS Piątka Konstantynów Łódzki pracuje na pełnych obrotach. Dopiero wczoraj 22.10. wrócili z wyjazdu do Francji i Belgii. Podopieczni trenera Mariusza Wędrychowicza zdobyli 8 medali 3-3-2.  Nasze dziewczęta zdominowały styl dowolny. 3 Złote medale zdobyła Milena Karpisz na 200 400 800 dow, 3 srebrne zdobyła Anna Nita na tych samych dystansach. Brąz na 50 dow wywalczyła Patrycja Rzońca oraz Dawid Szwedzki na 400 zm

Gratulacje!!!

W czwartek 24.10. Dawid Szwedzki, Justyna Burska, Gabriela Bakies, Anna Nita i Milena Karpisz, wyjeżdża do Warszawy na specjalistyczne badania w Instytucie Sportu. W programie będą badania psychologiczne, biomechaniczne (pomiary momentów sił 10 grup mięśni, moc kończyn dolnych w wyskoku), test wysiłkowy – moc kończyn górnych (Wingate), pomiary antropometryczne, test wysiłkowy w wodzie, morfologię i badania lekarskie. Badania trwać potrwają dwa dni. We współczesnym sporcie, aby osiągnąć sukces, konieczna jest współpraca z dużą grupą specjalistów różnych dziedzin nauki. Warto dodać, że zawodnicy UKS „Piątka” są badani w Instytucie Sportu cyklicznie od kilku lat. Jest to jedyna grupa w Polsce objęta takim programem.

Ponownie pracowity weekend zawodników UKS Piątki Konstantynów Łódzki. Już piątek klasa V rywalizuje w III-ej rundzie Ligii Dzieci. Zbiórka 8.45 CSiR powrót ok 13.45. W sobotę klasa VI wyjeżdża na zawody do Tych. Zbiórka 9.00 na basenie
w rozszerzeniu listy na zawody

Miting w Sint Dizier

 

link liga dzieci

link miting w Tychach