Mistrzostwa Klas IV

Najliczniejsza grupa reprezentantów UKS Piątki Konstantynów z rocznika 2003 (klasa sportowa SP5) bardzo dobrze spisała się w Mistrzostwach Klas IV-ch. Podopieczni trenerów Roberta Bujnowicza, Anny Pogodzkiej i Tomasza Kotusa zdobyli trzy medale 1-2-0. Złoty krążek wywalczyła Adriana Rozberg na 100 dow. Srebrne medale zdobyły drużyny dziewcząt i chłopców w konkurencji sztafetowej 4×50 dowolnym. Żeńska ekipa płynęła w składzie Adriana Rozberg, Weronika Sterniczuk, Maria Liwiowska, Gabriela Broda. Chłopcy startowali w składzie Adam Bajer vel Bojer, Dawid Romanowski, Skóra Bartek, Iciachowski Szymon. Miejsca w czołowej dziesiątce zajmowali: Weronika Sterniczuk IV m-ce 50 mot i VII m-ce 100 dow, Bartek Skóra IV m-ce 100 klas i X m-ce 100 dow, Dawid Romanowski V m-ce 100 zm i VI m-ce 100 dow, Gabriela Broda VI 100 grzb, Adriana Rozberg VI m-ce 100 zm, Adam Bajer VII m-ce 100 dow i X m-ce 100 grzb, drugi zespół sztafetowy 4×50 dow X m-ce Michał Łochowski, Leon Wodzicki, Michał Kolasa, Damian Grzelewski

Gratulacje!!!

WYNIKI w rozszerzeniuLink do listy
wyniki