Nagrody Starosty i Mikołajki UKS

W sobotę, 7 grudnia Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” Konstantynów Łódzki zaprosił wszystkich swoich członków (ok. 125 uczniów szkół podstawowych, Gimnazjum nr 1, Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa 1000-lecia) na Spotkanie Mikołajkowe. Młodzież i dzieci z rodzicami wypełnili całą salę Konstantynowskiego Stowarzyszenia Śpiewaczo-Muzycznego im. Fryderyka Chopina. Wśród gości byli: burmistrz Konstantynowa Łódzkiego Henryk Brzyszcz, przewodniczący rady miejskiej Andrzej Owczarek, dyr. CSiR Krystyna Opara oraz Bernard Cichosz przedstawiciel mediów. Wszyscy członkowie „Piątki” otrzymali upominki ufundowane przez firmę PLUS DACHY, atrakcją na stołach były owoce, cukierki i ciasta z własnego przepisu.
Zarząd UKS Piątka dziękuje wszystkim rodzicom uczestniczącym w organizowaniu mikołajek

W czwartek, 5 grudnia w Młodzieżowym Domu Kultury w Pabianicach oficjalne ogłoszono nazwiska lureatów nagród, wyróżnień oraz nagród specjalnych przyznanych przez Zarząd Powiatu Pabianickiego. Za osiągnięcie wysokich wyników sportowych we współzawodnictwie międzynarodowym lub krajowym. Wyróżniono osoby fizyczne, trenerów prowadzących szkolenie zawodników oraz inne osoby wyróżniające się w działalności sportowej. W tym roku przyznano również nagrody specjalne w kategoriach: sportowiec roku, drużyna roku, trener roku, działacz sportowy roku, przyjaciel sportu.
Mariusz Wędrychowicz (na zdj.), szkoleniowiec pływaków i pływaczek UKS Piątka Konstantynów Łódzki został Trenerem Roku 2013 powiatu pabianickiego.  Drugim wyróżnionym konstantynowskim trenerem jest Jerzy Jaśniak (KKS Włókniarz, podnoszenie ciężarów). Ponadto wśród wyróżnionych znaleźli się: Justyna Burska, Milena Karpisz, Dawid Szwedzki, Anna Nita, Michalina Zbrojewska, Gabriela Bakies, Patrycja Romanowska, Jakub Kraska

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA