Mistrzostwa Klas IV-ch

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy UKS Piątka w Mistrzostwach Klas IV-ch. Podopieczni trenerów Roberta Bujnowicza i Tomasza Kotusa zajęli IV m-ce spośród 15 ekip województwa. Zawodnicy z rocznika 2003 wywalczyli trzy medale każdego koloru 1-1-1. Weronika Sterniczuk zdobyła pierwszy w karierze tytuł mistrzyni województwa na 50 motylkiem oraz zajęła III m-ce na 100 dowolnym. Srebrny krążek wywalczyła na 100 dow Adriana Rozberg. Wysokie punktowane miejsca zajmowali: Rozberg Ada IV m-ce na 100 grzb, sztafeta 4×50 dow IV m-ce: Bajer Adam, Rozberg Adriana, Romanowski Dawid, Puczyńska Gabriela, Skóra Bartek V m-ce 100 klas i VII m-ce 100 dow, sztafeta 4×50 dow VI m-ce: Iciachowski Szymon, Broda Gabriela, Skóra Bartek, Liwowska Maria, Bajer Adam VIII m-ce 100 dow, Broda Gabriela IX m-ce 100 grzb i X m-ce 100 dow

Gratulacje!!!

WYNIKI i listy w rozszerzeniu

WYNIKI

punktacja drużynowa