Mistrzostwa Klas III-ch

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy UKS Piątki Konstantynów w ostatniej trzeciej odsłonie Mistrzostw Klas III-ch. W każdej kolejnej rundzie podopieczni trenera Roberta Żołądka zdobywali więcej punktów do klasyfikacji drużynowej. Ostateczni zostali sklasyfikowani na X m-cu spośród 21 ekip wojewódzkich. Najwyższe loktay zdobył Szymon Iskra. Wywalczył dwa medale srebrny i brązowy, odpowiednio na 50 klas i 100zm. Punktowane miejsca zajmowali Michał Kanar VI m-ce na 100 zm. Bartosz Banach VII m-ce 50 klas i VIII m-ce 100 zm, Iga Rucińska IX m-ce na 50 mot i XIII m-ce 100zm, sztafeta chłopców w skladzie:Szymon Iskra, Bartosz Banach, Michał Kanr, Piechota Bartłomiej VII m-ce 4×50 zm, sztafeta dziewcząt w składzie: Michalska Hanna, Petera Patrycja, Rucińska INga, Rawdanik Laura X m-ce 4x50zm, Mateusz Cąbrzyński XIV m-ce 100 dow
GRATULACJE!!!

W rozszerzeniu wyniki i lista startowalista zawodników