9 medali w Mistrzostwach Województwa

Zawodnicy z rocznika 2001 i 2002 reprezentujący barwy UKS Piątka Konstantynów Łódzki we wtorek 03.06 startowali w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego klas VI-ch i V-ch. Spośród 130 startujących z 12 klubów naszego okręgu podopieczni trenera Tomasza Kotusa zdobyli 9 medali (2-2-5). Mistrzami województwa zostali Ewa Pydyszewska na 100 klas oraz Jakub Czyżewski również na 100 klas. Wicemistrzostwo osiągneli Adrian Wencel na 100 grzb oraz sztafeta dziewcząt 4×100 dow w składzie: Gotlib Paulina, Pydyszewska Ewa, Dąbrowska Tatiana, Patora Maria. Brązowe krążki wywalczyli; Patora Maria 100 dow, Dąbrowska Tatiana 200 zm, Wencel Adrian 100 dow oraz sztafety dziewcząt i chłopców 4×100 dow w kategorii 13latków w składzie: Klimczak Agata, Iskara Agata, Ufnalska Julia, Banasiak Anna oraz Sterniczuk Wojciech, Maksymilian Lak, Czyżewski Jakub, Kucharski Jakub. W rywalizacji drużynowej 12latkowie zajęli III m-ce, a 13latkowie V m-ce.

Gratulacje!!!

W rozszerzeniu ZNAJDUJĄ SIĘ ZESTAWIENIA MARCOWYCH DRUŻNOWYCH ZAWODÓW 12 i 13latków