Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13lat

W Ostrowcu Świętokrzyskim ponad 400 zawodników z 71 klubów brało udział w rywalizacji drugiej rundy drużynowych mistrzostw młodzików 13letnich. Piątka podopiecznych trenera Tomasza Kotusa niemalże w 100% ustanowiła nowe rekordy życiowe, poprawiając poprzednie o kilka nawet kilkanaście sekund. Najwyższe miejsce zajął Jakub Czyżewski IX na 200 klas, XVIII na 100 klas i XX na 200 zm. Drużynowo UKS Piątka uplasowała się na XXXI m-cu w składzie: Agata Klimczak, Kamila Durkiewicz, Jakub Kucharski, Wojciech Sterniczuk oraz Jakub Czyżewski

Gratulacje!!!

W rozszerzeniu link do wyników

P.S. Gratulacje dla trenera Roberta Bujnowicza i jego pomocników trener Anny Pogockiej i nauczyciela wf SP5 Sebastiana Łakomskiego za dotrzymanie kroku zawodnikom klasy IVej na wycieczce rowerowej:), dla których skromne 35km to ledwie rozgrzewka. Wrażenia z wycieczki r2003 dostępne na fejsi trenera Roberta.

Wyniki oraz być może relacja TV z MM13lat w linku