MP na Wodach Otwartych

Dwie reprezentantki UKS Piątka Konstantynów Łódzki rozpocznają dziś w sobotę 26 lipca II Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych – Kryspinów. Piątkę reprezentują Justyna Burska w kat. Open na 10000m i Anna Nita w kat 17-18 lat na 7500m. Anna rywalizuje w sobotę, Justyna dzień później. Do zawodów zgłosiło się ponad 70 startujących z 32 klubów

I dzień – Mistrzostwo Polski ANNY NITY

Pierwszego dnia Mistrzostw Polski w pływaniu długodystansowym w kat 17-18lat na 7,5 kilometra zwyciężyła Anna Nita. Czas najlepszej zawodniczki wynosi 1;38;54,23 i dla Ani jest to sukces drugi rok z rzędu. BRAWO!!!

II dzień – brązowy medal Justyny

W kat OPEN bardzo dobrze spisała się Justyna Burska. Morderczy wyścig 10000m trwający ponad 2 godziny, dłużej o ponad 30 min od przeciętnego treningu gimnazjalisty, Justyna ukończyła na bardzo wysokim III m-cu. Gratulacje!!!

wyniki w rozszerzeniuWYNIKi