GP Kraków

W weekend rywalizację rozpoczeli najlepsi pływacy Naszego kraju w cyklu Pucharu Polski. Pierwsze Grand Prix odbyły się w Krakowie w weekend 25-26.10.2014, udział brało ponad 500 zawodników ze 100 klubów. Do ścisłej czołówki stylu dowolnego należą Justyna Burska i Milena Karpisz co potwierdziły w sobotnio-niedzielnych startach. W konkurencjach 400 dow i 800 dow zajmowały II i III m-ca ustępując tylko Mistrzyni Polski. Na 400 zmiennym Michalina Zbrojewska uplsowała się na VI-tym m-cu, a na 200 klas ukończyła V-tym m-cem oraz VII-ym m-cem 100 klas. Wszystkie trzy reprezentantki UKS Piątki Konstantynów Łódzki znalazły się w klasyfikacji najlepszych zawodniczek GP Kraków. W kat. OPEN Milena Karpisz zajęłą V-tą pozycję a Justyna Burska VI-tą. W poszczególnych kategoriach wiekowych. Milena Karpisz wygrała kat. 16-17latków. Justyna zajęła III m-ce, a Michalina XVI-te m-ce w kat. 18-22 lata.
Gratulacje!!!
Wyniki w rozszerzeniuGP Karaków