Zimowe Mistrzostwa Łódzkiego

W weekend 06-07.12.2014 w Rawie Mazowieckiej odbędą się Zimowe Mistrzostwa woj Łódzkiego. Trzymamy kciuki za reprezentantów UKS Piątki Konstantynów Łódzki.
Zbiórka sob i nd 6.30 CSiR
Trzy reprezentantki UKS Piątka Konstantynów Łódzki wezmą udział w otwartych Mistrzostwach Warszawy. W zawodach udział zapowiedziało ponad 400 zawodników z 30 klubów. Trzymamy kciuki!

I dzień zmagań Zimowych Mistrzostw w Pływaniu przyniósł jeden medal i ponad 80% rekordów życiowych. Jedyną „blachę” zdobyła Ewa Pydyszewska III m-ce na 50 klas w Otwartych Mistrzostwach Warszawy. W stolicy koleżanki klubowe plasowały się w czołowej dziesiątce tuż za podium Tatiana VI 50 mot, Ania VIII 50 klas. W rodzimych wojewódzkich mistrzostach tuż za podium dopływali Kamil Piotrowicz IV m-ce 200 klas Jakub Kraska V 50 grz i 200 grzb, VI na 50 mot i 400 dow, Martyna Michałowska VIII 20 klas i IX na 50 klas
W II-gim dniu reprezentaci Konstantynowa Łódzkiego znacznie poprawili mobilizację startową. Cyfra życiówek wzrosła do 90%. Lepsze wyniki przełożyły się na zajmowanie wyższych miejsc. Złoto w Mistrzostwach woj. Łódzkiego wywalczyli Justyna Burska na 1500 dow i Robert Cierpikowski na 800 dow. Tuż za podium dopłynął Jakub Kraska IV m-ce na 100 zm i V m-ce na 100 dow oraz na VII-m m-cu na 100 grzb. Martyna Michałowska VII m-ce 100 klas oraz Kamil Piotrowicz X-ty na 100 klas. W otwartych Mistrzostwach Warszawy drugi dzień również przyniósł więcej medali. Wicemistrzynią na 100 mot została Tatiana Dąbrowska. Brąz ponownie zdobyła Ewa Pydyszewska na 100klas wyprzedzając koleżankę klubową Annę Banasiak ostatecznie IV-tą na 100 klas
WYNIKI w rzoszerzeniu
Dziękuję p.Dąbrowskim za pomoc w organizacji imprezy oraz p.Banasiak i p.Pydyszewskiemu

Wyniki ZMŁ

Wyniki OMW