Mistrzostwa Województwa Łódzkiego

Obiekt w Rawie Mazowieckiej na Mistrzostwach województwa łódzkiego przyjął 250 zawodników z 20 klubów. Wśród nich jedną z liczniejszych ekip była UKS Piątka Konstantynów Łódzki. W klasyfikacji medalowej zajeliśmy VII- lokatę z dorobkiem sześciu krążków 2-4-0. Dominację w stylu dowolnym potwierdziły Justyna Burska i Milena Karpisz zdobywając odpowiednio złoto i srebro na 200 dow. Miłą niespodziankę sprawił Jakub Kraska wygraną na 50 grzb, na dwukrotnie dłuższym dystasie wywalczył srebro. Dorobek medalowy Piątki uzupełniła Patrycja Romanowska dwukrotnie II-a na 50 grzb i 100 zm. Na uwagę zasługują również wyniki młodszych adeptów pływania. Mimo iż klasyfikacja medalowa jest w systemie OPEN, to w rywalizacji rocznikowej 12 i 13latków na podium uplasowali się: Romanowski Dawid, Dąbrowska Tatiana, Rozberg Adriana, Pydyszewska Ewa, Weronika Sterniczuk, Banasiak Anna, Skóra Bartosz
Gratulacje!!!

W rozszerzeniu lista i wyniki

P.S. Puchar dyrektora MKP Szczecin dla Michaliny Zbrojewskiej. W piątek 6.02.2015 na basenie Floating Arena odbyła się impreza pod patronatem Dyrektora MKP Szczecin. W kat. OPEN bezkonkurencyjna okazał się zawodniczka UKS Piątki Konstantynów Łódzki. Michalina zwyciężyła na 200klas i 400 dow. Gratulacje!!!WYNIKI i lista strtowa

Lista zgłoszonych zawodników