Liga Młodzików

W I rundzie Ligii Młodzików UKS Piątka Konstantynów Łódzki w klasyfikacji drużynowej zajęła IV m-ce spośród 19 ekip województwa. Zespół złożony z podopiecznych trenerów Roberta Bujnowicza i Tomasza Kotusa z roczników 2002 i 2003 wywalczył trzy medale 0-2-1. Indywidualnie srebro zdobyła Tatiana Dąbrowska na 200zm. Dzięki wartościowym wynikom na wspomnianym już 200zm i 400dow, Tatiana zajmuje obecnie II m-ce w klasyfikacji najlepszych zawodniczek. Kolejnym srebrem pochwalić się może zespół szafetowy dziewcząt 4×50 zm w składzie: Pydyszewska Ewa, Banasiak Anna, Dąbrowska Tatiana, Patora Maria. Brąz zdobyła druga sztafeta dziewcząt w składzie: Broda Gabriela, Ufnalska Julia, Sterniczuk Weronika, Rozberg Adriana. Spośród chłopców, w pierwszej dziesiątce dwukrotnie uplasował się Cyprian Cybulski na 400 dow Vm-ce i IX m-ce na 100 grzb oraz VI-mce sztafety chłopców 4x50zm w składzie oprócz Cypriana popłynęli Dawid Romanowski, Szymon Iciachowski, Adam Bajer vel Bojer.

Gratulacje!!!

W rozszerzeniu lista startowa i link do wyników na żywo

Klasyfikacja drużynowa

Wyniki

Klasyfikacja indywidualna