Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

I runda Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 12 i 13latków odbędzie się w Aleksandrowie Łódzkim. Zarówno 12latkowie jak i 13altkowie z UKS Piątki Konstantynów Łódzki są czołowymi ekipami województwa, dlatego celem jest podium w naszym okręgu. Początek zawodów o godz. 9.00. Zbiórka o 7.30 CSiR
Trzymay kciuki za podopiecznych trenerów Magdy Grocholińskiej, Roberta Bujnowicza i Tomasz Kotusa

I dzień – na piątkę 2-3-0

Złotą multimedalistką pierwszego dnia MDMM 12-13latków została Ewa Pydyszewska. Wygrała 200 grzbietem i bvła II-a na 100 klas. Jej koleżanka z drużyny 13latków Tatiana Dąbrowska wywalczyła srebro na 100 mot. Złoto dla grupy młodszych zawodników wywalczyła na 100m delfinem Weronika Sterniczuk. 12latkowie świetnie zaprezentowali się w sztafecie 4×50 dow zdobywając srebro w składzie oprócz Wery płynęli Adriana Rozberg, Dawid Romanowski oraz Adam Bajer vel Bojer. Nie zostały opublikowane wyniki drużynowe

II dzień – druga piątka 2-1-2

Drugi dzień był popisem obu drużyn. Uzyskując w kolejnych konkurencjach rekordy życiowe zapewniliśmy sobie miejsce na podium w klasyfikacji drużynowej. Zrówno 12 latki jak ich starsi koledzy 13latki w klasyfikacji zespołów uplasowali się na III m-cu. Punkty dla drużyn zdobywali medaliści drugiego bloku Weronika Sterniczuk I m-ce 100 dow i II m-ce 200zm, Tatiana Dąbrowska I m-ce 200 klas, Ewa Pydyszewska III m-ce 100 grzb oraz IIIm-ce sztafeta 4×50 dow w składzie: Maria Patora, Ewa Pydyszewska, Dąbrowska Tatiana, Cybulski Cyprian. Oprócz w/w punkty dla ekipy z Konstantynowa zdobywali: Bansiak Anna, Adrian Wencel, Julia Ufnalska, Kacper Terpiał, Dawid Romanowki, Bartek Skóra, Manios Olga, Maria Liwowska, Broda Gabriela, Rozberg Adriana, Bujnowicz Laura, Puczyńska Gabriela, Bajer vel Bojer Adam, Iciachowski Szymon, Kolasa Michał, Matusiak Maksymilian

W rozszerzeniu wyniki i listalista

Wyniki