Liga dzieci

W Skierniewicach 10.04.15 rywalizowali zawodnicy z rocznika 2004. W II rundzie wystartowało blisko 150 pływaków z 14klubów województwa. Wśród podopiecznych trenera Roberta Żołądka dwa medale zdobył Szymon Iskra. Wywalczył złoto na 100klas oraz brąz na 100zmiennym. Ponadto najwyższe miejsca zajmowali: Inga Rucińska IV m-ce 100 klas i VI m-ce 100zm, Cąbrzyński Mateusz X m-ce 50 dow, Kacper Lewandowski XI m-ce 200dow oraz szfateta mieszana 4×50 zm X m-ce w składzie: Petera Patrycja, Szymon Iskra, Inga Rucińska, Cąbrzynski Mateusz. W klasyfikacji najlepszych zawodników po dwóch rundach Szymon Iskra zajmuje II m-ce wśród dziewcząt Inga Rucińska zajmuje V m-ce spośród 171 sklasyfikowanych. W drużynówce zajmujemy VIII m-ce.

Gratulacje !!!
Wyniki w rozszerzeniu
Gratulacje dla trenerki Marty Gruszczyńskiej za zdobycie brązowego medalu w Akademickich Mistrzostwach Polski w Pływaniu. Trenerka UKS Piątka, krążek wywalczyła w sztefecie 4x50zmiennym w kategorii uczelni technicznych. Podczas zawodów reprezentowała Politechnikę Łódzką