ZAWODY O PUCHAR BOGDANA KRUSZYNY-KOTULSKIEGO

Zawody o Puchar Bogdana Kruszyny Kotulskiego rozegrane 25.04.2015 w Łodzi, to rywalizacja drużynowa roczników 2003 i 2004. Delegowani reprezentanci UKS Piątki Konstantynów Łódzki wywalczyli IV m-ce spośród dziewięciu klubów województwa. Podopieczni trenerów Roberta Żołądka, Roberta Bujnowicza, Tomasz Kotusa zdobyli 7 krążków 2-3-2. Złotymi medalistami zostali Weronika Sterniczuk na 50 mot oraz Szymon Iskra na 100 klas, tym samym potwierdzili dominację na ulubionych dystansach w województwie. Srebrne krążki w swoich drugich startach również zdobyli Weronika Sterniczuk na 100zm i Szymon Iskra na 100zm. Trzecie vicemistrzostwo łódzkich zawodów wywalczyła Inga Rucińska na 100 klas oraz ukończyła III-a na 100 zm. Drugi brąz dla Konstantynowa zdobyła Adriana Rozberg na 100 dow. Wszyscy wyżej wymienieni oraz Kacper Lewandowski i Dawid Romanowski klasyfikowali się w czołowej dziesiątce najlepszych pływaków mitingu w Łodzi.

Gratulacje !!!
W rozszerzeniu linki
W pierwszej edycji dwuboju (przyp. 100dow i 1000m bieg) roczników 2001-2003 Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Częstochowie 25.04.2015 bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy UKS Piątka Konstantynów Łódzki. Podpieczni trenera Tomasza Kotusa wywalczyli miejsca w czołowiej dziesiątce. Najwyżej sklasyfikowany został Cyprian Cybulski na VI m-cu, Ewa Pydyszewska zajęła VIIIą lokatę, Tatiana Dąbrowska ukończyła rywalizację na XIV m-cu, a najmłodsza reprezentantka Konstantynowa Gabriela Puczyńska uplasowała się na XXXIIIej pozycji.
Gratulacje!!! Wyniki w rozszerzeniu
OLBRZYMIE PODZIĘKOWANIA DLA P.DĄBROWSKICH I CYBULSKICH ZA POMOC W ORGANIZACJI ZAWODÓW

Wyniki Kruszyny –