Zwycięstwo 12 latków w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików

Sezon wkroczył w decydujące rozstrzygnięcia dla roczników 2003 i 2002. Ostatnie zawody w sezonie 2014/2015 to Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Dla 12latków odbędą w Aleksandrowie Łódzkim 11-12.06.2015, dla 13latków odbędą się w Ostrowcu Świętokrzyskim 20-21.06.2015. 12latkowie po pierwszej rundzie zajmują II-ą lokatę ze stratą 282 pkt do SP 190 Łódź a przewagą nad SP 149 Łódź 245pkt. Są to punkty wielobojowe więc trzymamy kciuki:). 13latkowie w województwie łódzkim prowadzą trzymamy kciuki za utrzymanie pozycji lidera.

Klasyfikacje drużynowe ogólnopolskie w rozszerzeniu

I dzień – 3 medale 1-0-2
Bardzo dobre starty zanotowali UKSiacy w pierwszym dniu MMM. Każdy z reprezentantów zanotował rekord życiowy. Ponadto pływacy z Konstantynowa Łódzkiego zdobyli trzy medale. Weronika Sterniczuk zwyciężyła na 100 motylkiem oraz zdobyła brąz na 400dow. Drugi brąz zdobyła sztafeta mieszana 4×50 dow w składzie Rozberg Adriana, Sterniczuk Weronika, Bajer Adam, Romanowski Dawid. Na IV m-cu dopłynął Bartosz Skóra na 100klas, V-te i VIII m-ce zająła Olga Manios odpowiednio na 100mot i 400 dow, VII m-ce dla Gabrieli Brody na 200 grzb, tuż za nią na IX m-cu uplasował się Adriana Rozberg, która była IX na 100klas. W dziesiątce swoje wyścigi ukończyła Maria Liwowska IX-ta na 100 klas i X-ta na 400dow. Dawid Romanowski zajął IX m-ce na 100klas. Gratulacje!!! Trzymamy kciuki za drugi dzień

II dzień – 4 medale 1-3-0

Fantastycznie zakończyły się zawody MMM. Zawodnicy UKS Piątki Konstantynów Łódzki zwyciężyli w klasyfikacji drużynowej. 12latkowie z Konstantynowa zwyciężyli z SP 149 Łódź i SP 190 Łódź. W ekipie trenera Roberta Bujnowicza i Tomasza Kotusa startowali: Liwowska Maria, Kudaj Jowita, Berek Wiktoria, Pawelec Julia,Bujnowicz Laura, Łuczak Karolina,Manios Olga, Tomaszewska Wiktoria, Kaczmarek Zuzanna, Sterniczuk Weronika, Puczyńska Gabriela, Rozberg Adriana, Tyczkowski Andrzej, Romanowski Dawid, Bajer vel Bojer Adam, Kolasa Michał, Muszyński Mateusz, Miller Piotr, Skóra Bartosz. W drugim bloku UKeSiacy zdobyli 4 krążki 1-3-0. Drugi dzień rozpoczą się mocnym uderzeniem tzn. od dubletu na 100 dow zwyciężyła Weronika Sterniczuk, a tuż zanią dopłynęła Adriana Rozberg. Weronika zajęła rónież II m-ce na 200 zm. Pozycję madalową dla chłopców wywalczył Bartosz Skóra na 200klas. Ponadto miejsca w czołowej dziesiątce zajmowali: Romanowski Dawid IV m-ce 200 klas, Broda Gabriela V m-ce 100 grzb, Rozberg Adriana VI m-ce 100 grzb, Bujnowicz Laura VII m-ce 100 grzb, Puczyńska Gabriela IX m-ce 100 grzb,Mnaios Olga IX m-ce 200zm, Pawelec Julia IX m-ce 200 klas, Liwowska Maria X m-ce 100 dow. W kunkurencji sztafetowej 4×50 zm, aż trzy drużyny znalezły się w dziesiątce V m-ce zajął skład: Rozberg, Skóra, Sterniczuk, Romanowski, VII-ą pozycję wywalczyli Kolasa Michał, Kudaj Jowita, Tomaszewska Wiktoria, Łuczka Karolina, X m-ceotrzymali Bujnowicz, Broda, Manios, Liwowska

Gratulacje !!!!!

w rozszrzeniu linki

Klasyfikacje 13latków z I rundy