Piknik 2015

W niedzielę 14 czerwca w ośrodku Nad Stawami odbył się piknik organizowany przez Zarząd UKS Piątka Konstantynów Łódzki. Ponad 200 uczestników, a wśród gości byli Burmistrz Henryk Brzyszcz, Przewodniczący Rady Miasta Andrzej Owczarek, wspólnie świętowali i smakowali liczne wypieki Naszych rozdziców. Piknik był momentem podsumowującym sezon 2014/2015, dlatego Prezes UKS Piątka Robert Owczarek wraz z trenerami wyróżnili wszystkich młodszych zawodników UKS-u pamiątkowym medalem. Tuż po części oficjalnej spędzaliśmy wesoło czas na zabawach sprawnościowych z trenerką Dominiką oraz malując podobizny:) trenerów.
Po występach artystycznych i zmaganiach fizycznych chłodziliśmy emocje lodami ufundowanymi przez ANIGRA Jarosław Saczawa. W przerwach wzmacnialiśmy się przepysznymi kiełbaskami z firmy Jamir zgilowanymi przez p.Sulakap.Michalaka oraz popcornem przygotowanym przez p.Szymczaka. Po występach artystycznych i fizycznych zmaganiach chłodziliśmy emocje lodami ufundowanymi przez ANIGRA Jarosław Saczawa
GALERIA W ROZSZERZENIU

Dziękujemy za skoordynowanie organizacji i przebiegu imprezy p.Maćkowi Zbrojewskiemu. Transport zawdzięczamy p.Romanowi Stankiewiczowi, p. Robertowi Owczarkowi. Dziękujemy wszystkim pomocnikom – cichym bohaterom pikniku UKS-uGaleria aut.M.Boczkowski