Puchar Regionów i Miast Partnerskich Opola

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy UKS Piątka Konstantynów Łódzki w Grand Prix Puchar Regionów i Miast Partnerskich w Opolu w weekend 03-04.10.2015. W klasyfikacji medalowej uplasowaliśmy się na IX-ej pozycji spośród 29 zgłoszonych klubów. Podopieczni trenerów Roberta Żołądka, Roberta Bujnowicza i Tomasza Kotusa zdobyli osiem krążków 2-2-4. Po dwa medale zdobyły Tatiana Dąbrowska złoto na 100 mot i srebro na 200 mot, Ewa Pydyszewska srebro na 50 klas i brąz na 100 klas oraz Maria Patora dwa brązowe na 50 mot i 50 dow. Drugie złoto dla Konstantynowskiej drużyny wywalczyła Weronika Sterniczuk na 200 mot. Czwarty brąz zdobyła Anna Banasiak na 50 klas. Gratulacje dla wszystkich zawodników delegowanych na start za dwa dni pełne emocji i sportowej postawy.

W rozszerzeniu wyniki

Wyniki