Sukces w województwie

Konstantynowskie szkoły po bardzo udanych występach w powiecie i rejonie, osiągnęły bardzo wysokie wyniki w finale igrzysk młodzieży szkolnej oraz gimnazjadzie w sztafetach pływackich. 18.11.2015 w Skierniewicach o miano najlepszej szkoły w klasyfikacji podstawówek oraz gimnazjów rywalizowało po 12 drużyn. Dorobek konstantynowskich szkół to trzy medale (0-1-2). Gimanazjliści wywalczyli medal srebrny w kategorii dziewcząt oraz brąz w kategorii chłopców. SP5 wywalczył brąz w rywalizacji dziewcząt, a tuż za podium na IV-tym m-cu zakończyli chłopcy.

Po kilku latach szkoły z Konstantynowa Łódzkiego wróciły do ścisłej czołówki w zmaganiach pływackich. Olbrzymie gratulacje dla autorów tego sukcesu: Antonina Sulak, Weronika Podstawczyńska, Aleksandra Kaczmarek, Liwowska Hania, Michalak Patrycja, Skobel Wiktoria, Petera Patrycja, Liwowska Maria, Manios Olga, Broda Gabriela, Bujnowicz Laura, Misztal Patryk, Mater Bartosz, Szczęsny Oliwier, Szadkowski Antoni, Działak Antoni, Cąbrzyński Mateusz, Lewandowski Kacper, Romanowski Dawid, Skóra Bartek, Wodzicki Leon, Bajer Adam, Julia Ufnalska, Anna Banasiak, Ewa Pydyszewska, Maria Patora, Tatiana Dąbrowska, Adriana Rozberg, Patrycja Romanowska, Natalia Zalewska, Gabriela Szwarc, Julia Sznej, Katarzyna Krysztofowicz, Jakub Kraska, Robert Cierpikowski, Dawid Kania, Kamil Piotrowicz, Eryk Wieczorek, Jakub Czyżewski, Wojciech Sterniczuk, Jakub Kucharski, Cyprian Cybulski, Piotr Majtczak Adrian Wencel, Max Lak, Michał Hajdukiewicz
Wszyscy wymienieni wyżej są zawodnikami lub wychowankami UKS Piątka:)