Jakub Czyżewski srebrnym medalistą Mistrzostw Polski

Zaledwie 19 klubów z całej Polski wywalczyło awans do Mistrzostw Polski w dwuboju Nowoczesnym, rozgrywanych w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale 05-06.12.2015. W zakres tej dyscypliny wchodzi bieg na 1000m oraz pływanie na 100m dowolnym dla roczników 2001-2003. Fantastycznie spisał się Jakub Czyżewski zajmując II m-ce, a tym samym otrzymując tytuł vicemistrza Polski w Dwuboju Nowczesnym. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się pozostali reprezentanci UKS Piątki Konstantynów Łódzki Ewa Pydyszewska, Gabriela Puczyńska, Cyprian Cybulski, zgodnie w 100% ustanawiając nowe rekordy życiowe. Ewa zajęła X m-ce, Gabysia uplasowała się na LIII m-cu, Cyprian Cybulski wywalczył XIII tą pozycję najwyższą wśród 12-13latków.
Gratulacje!!!
W rozszerzeniu link do listy zgłoszonych zawodników