Zimowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego

W weekend 06-07.02.2016 w Rawie Mazowieckiej 284 zawodników z 18 klubów rywalizowało o miano najlepszego pływaka województwa łódzkiego okresu zimowego. Uczniowski Klub Sportowy Piątka zgłosił 24 reprezentantów, podopiecznych trenerów Roberta Żołądka, Macieja Hampla, Tomasza Kotusa. Konstantynowski UKS wywalczył 11 medali. Były one zasługą dwójki pływaków Patrycja Romanowskiej oraz Jakub Kraska. Patrycja zwyciężyła dwukrotnie Mistrzostwach Województwa na 100 grz i 100zm, ponadto zajęła II m-ce na 50 grzb oraz III m-ce na 200 grzb. Kuba w każdym swoim starcie sięgał po krążek mistrzoswskiej imprezy. Tytuł mistrza województwa wywalczył na 200 grzb, serbrne medale wywalczył na 50 grzb, 100 zm, 200 zm, 400zm. Na najniższym stopniu podium stawał dwukrotnie na 100 grzb i 400 dow. Bardzo dobrze spisali się również młodsi zawodnicy, zajmując czołowe miejsca w rywalizacji rocznikowej. W wyróżniającej grupie znaleźli się Maria Patora, Tatiana Dąbrowska, Wojciech i Weronika Sterniczuk, Szymon Iskra, Inga Rucińska
Gratualcje!!! dla wszystkich zawodników za niezliczoną ilość rekordów życiowych:)Wyniki