Puchar Polski i Drużynowe Mistrzostwa 12-13latków

Na basenie w Lublinie został rozegrany drugi tegoroczny Puchar Polski 19-20.03.2016. Obecnie najnowszy 50metrowy obiekt gościł 300 zawodników z 71 klubów. W Lubelskiej Grand Prix wystartowali wszyscy medaliści mistrzostw Polski z UKS Piątka: Milena Karpisz, Jakub Kraska i Patrycja Romanowska. Spośród reprezentantów Konstantynowa Łódzkiego najlepiej spisuje się Milena Karpisz IV m-ce na 800 dow i V m-ce na 400 dow. Nasi 16latkowie plasują się w drugiej dziesiątce. Najlepsze indywidualne pozycje młodszych zawodników to XI m-ce Patrycji na 100 grzb i Jakuba na 400 dow. Mimo to miłą niespodziankę sprawił Kuba. Został najlepszym zawodnikiem wśród 16latków, jego wyniki na poszczególnych dystansach sprawiły, że zajął również w tej klasyfikacji II miejsce. Patrycja Romanowska uplasowała się na VI-tej pozycji w gronie najlepszych zawodniczek 16letnich. Gratulacje dla podopiecznych trenerów Macieja Hampla i Tomasza Kotusa
Wyniki w rozszerzeniu

W pierwszym Pucharze Polski dwuboistów rozgrywanym w Drzonkowie 19.03.2016, bardzo dobrze spisała się Pydyszewska Ewa zajmując II miejsce. Równie dobry występ zanotowała Maria Patora w swoim pierwszym starcie w karierze dwubojowej zajęła VII miejsce. Gratualcje dla podopiecznych trenera Tomasza Kotusa

I runda Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików odbyła się w Rawie Mazowieckiej. Reprezentanci UKS Piątka Konstantynów Łódzki rywalizowali w gronie blisko 200 zawodników z 15 klubów. Podopieczni trenerów Roberta Żołądka i Tomasza Kotusa 90% ustonowili rekordy życiowe. Najlepszymi Konstantynowianami zostali Szymon Iskra, który w każym swoim starcie zdobył medal 0-3-1 i Weronika Sterniczuk zdobywczyni trzech krążków 0-1-2. Szymon uplasował się trzykrotnie na II m-cu na 100 i 200 klasycznym oraz 100 grzb i wywalczył brąz na 400 dow. Weronika zdobyła srebro na 100 mot i dwukrtonie brąz na 100 dow i 200zm. Ponadto w czołowej szóstce klasyfikowani zostali: Inga Rucińska, Bartosz Banach, Gabriela Broda, Manios Olga, Skóra Bartosz
WYNIKI z Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików w rozszerzeniu

Lista i WYNIKI Drużynowych Mistrzostw Województw 12-13latków

WYNIKI Pucharu Polski w Lublinie