Milena w Szwecji

W dniach 30.03- 02.04 odbędą się w Stockholmie pierwsze międzynarodowe Mistrzostwa Szwecji – SWIM OPEN STOCKHOLM 2016. Eriksdalsbadet to 10torowa i 50metrowa olimpijska pływalnia. Na zawodach wystartuje Kadra Polski przygotowująca się do ME w Londynie oraz IO w Rio de Janeiro. Nie mogło tam zabraknąć aktualnej rekordzistki i mistrzyni Polski, Mileny Karpisz wraz z trenerem Maciejem Hamplem. Impreza w Stockholmie jest bardzo silnie obsadzona. W większości konkurecji spotyka się cała czołówka Europy. Trzymamy kiuki za całą Naszą reprezentację

W rozszerzeniu bezpośrednia trensmisja i WYNIKI
W pierwszym starcie Polki zdominowały dystan 1500m dowolnym. Największą przyjemność sprawiła konstantynowianka Milena Karpisz wygrywając najdłuższy dystans. Ustanowiła nowy rekord życiowy i stoczyła bratobójczy pojedynek z koleżanką reprezentacji Polski. Druga na mecie była Paulina Piechota GRATULACJE!!!
Kolejny start, Milena wywalczyła finał na 400m dowolnym. Ponownie bardzo dobrze spisały się Polki na europejskim podwórku. W walce o medale wystąpiły wszystkie cztery reprezentantki Naszego kraju. Zawodniczka Piątki zakończyła na VI m-cu na 400 dow.  Najwyżej sklasyfikowana została Paulina Żukowska II m-ce. Gratulacje!!!
W ostatnim dniu Milena wywalczyła brązowy medal na swoim koronym dystansie 800m dow. Zawodniczka Piątki uzyskała bardzo dobry rezultat. Gratulacje dla zawodniczki i Jej trenera Macieja Hampla

Link do oficjalnej strozny Mistrzostw Szwecji