Mistrzostwa woj. łódzkiego III runda

08.04.2016 w Łodzi została rozegrana ostania runda mistrzostw woj. łódzkiego klas IV-ych. W zawodach wystartowało 156 zgłoszonych z 15 klubów województwa. Medal dla Konstantynowa Łódzkiego wywalczył Stanisław Workert, zajął III m-ce na 200 grzbietem. Tuż za podium uplasował się Franciszek Jarczewski IV m-ce 100 dow oraz VIII m-ce na 200 klas. Obaj chłopcy wraz z Oskarem Stankiewiczem i Antonim Działakiem zajęli V m-ce w sztafecie 4×50 dowolnym. Gratulacje dla wszystkich podopiecznych trenera Roberta Bujnowicza
Wyniki w rozszerzeniu

W Akademickich Mistrzostwach Polski wystartuje konstantynowska trenerka. Marta Gruszczyńska będzie rywalizowała na 50 mot i 100zm oraz w sztafecie zmiennej. W imprezie studenckiej będą brały udział również byłe zawodniczki UKS-u Michalina Zbrojewska i Justyna Burska.
W pierwszym dniu Marta uplasował się na XXVII m-ce w OPEN i na V-tym m-cu w kategorii szkół wyższych technicznych na 50 motylkiem. Justyna wywalczyła X m-ce na 100 dow,  a Michaśka zdobyła XVII-te m-ce na 100 klasycznym. Gratulacje!!!
W drugim dniu startów indywidualnych Marta Gruszczyńska ponownie V-ta na 100zm w klasyfikacji zawodniczek wyższych szkół technicznych. W bloku popołudniwym Marta wraz z koleżnakami z Politechniki Łódzkiej wywalczyły złoty medal w sztafecie 4×50 zmiennym. Gratulacje!!!
Wyniki w rozszerzeniuWyniki

AMP-y