Mistrzostwa woj. klas IV-ch

W Łodzi 22.04.2016 odbyła się impreza rozstrzygająca o tytule Mistrza woj łódzkiego na rok 2016 klas IV-ch. Jedyny medal dla Piątki Konstanynów Łódzki zdobył Franciszek Jarczewski. Na 100m dowolnym uplasował się na III m-cu. Dyplomy z Mistrzostw województwa wywalczyli, ponownie Franek na 100zm zajął V m-ce oraz Stanisłąw Workert na 100 grzb był VI-ty. Dla drużyny punktowali: VII m-ce 100 zm Stanisław Workert, VIII m-ce Patrycja Michalak na 50 mot, X m-ce 50 mot Kaczmarek Aleksandra, XIV-te miejsca zdobyli dwukrotnie Hanna Liwowska na 100klas i 100grzb, Joanna Kowalczyk na 100 dow, Antoni Działak na 100 klas i 100zm. Sztafety składające się z w/w zawodników zajmowały miejsca w zmiennej IX m-ce i kraulowej X m-ce. Drużynowo zostaliśmy sklasyfikowani na IX-tej pozycji spośród 15klubów. Gratulacje za podopiecznych trenera Roberta Bujnowicza
W rozszerzeniu wyniki i lista startowalista

wyniki