10-latkowie NAJLEPSI W WOJEWÓDZTWIE

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Piątki Konstantynów Łódzki w najważniejszej imprezie sezonu 2015/2016 dla dzieci 10 i 11letnich. Reprezentanci UKS-u w roczniku 2006 zwyciężyli w klasyfikacji drużynowej spośród 14drużyn województwa. Najlepszą zawodniczką Ogólnopolskich zawodów dzieci 10 i11letnich została Antonina Sulak. W dziesiątce najlepszych zawodników dopłynęli: Patryk Misztal IV m-ce, Wiktoria Rucińska V m-ce, Franciszek Jarczewski VII m-ce. Starsi o rok koledzy w niepełnym składzie klubowym wywalczyli VIII-ą pozycję. Warto wspomnieć, że podczas zawodów organizowanych przez Polski Zawiązek Pływacki do klasyfikacji drużynowej zliczają się punkty wielobojowe czterech najlepszych zawodników w konkurencji tzn o najwyższe cele walczą przede wszystkim klubu o mocnym wyrónanym poziomie. Podopieczni trenerów Anny Pogockiej i Roberta Bujnowicza zdobyli 7 krążków. Antonina Sulak w każdym swoim starcie stawała na podium. Dwukrotnie wygrała na 50 grzb i 100zm oraz dwukrotnie uplasowałą się III-im m-cu na 50 klas i 50 dow. Patryk Misztal zwyciężył na 50 klas. Wiktoria Rucińska zdobyła srebro na 50 klas i brąz na 50 grzb. Miejsca w czołowej dziesiątce zajmowali: Patryk Misztal IV m-ce 50 dow,IV m-ce 50 grzb, VII m-ce 100 zm, Rucińska Wiktoria IV m-ce 100 zm i VIII m-ce 50 mot, Podstawczyńska Weronika IX m-ce 50 klas, Franciszek Jarczewski V m-ce 200 dow, VI m-ce 200zm, VIII m-ce 50 mot, Workert Stanisław IX m-ce 100 grzb, Pawlak Przemysła IX m-ce 50 klas. Ponadto dla UKS Piątka Konstantynów Łódzki punktowali: Darmaszek Maria, Cybulski Julian, Mater Bartosz, Pawlak Przemysław, Liwowska Hanna, Aleksandra Kaczmarek, Działak Antoni, Oskar Stankiewicz, Petera Julia, Dusińska Zofia, Kruk Wiktoria, Sadowski Szymon,

Czekamy na oficjalne wyniki drużynowej klasyfikacji
W rozszerzeniu wyniki indywidualne

Wyniki