X Bieg Wdzieczności

Już po raz dziesiąty UKS Piątka organizuje największą imprezę sportową w Konstantynowie Łódzkim. Wizytówką Naszego miasta staje się Konstantynowska „5” czyli pięć kilometrów, która przyciąga co roku coraz większą rzeszę biegaczy. W 2016 już na tydzień przed startem mamy rekord zgłoszeń tzn ponad 400 zawodników z ponad 50 miejscowości. Do tego dochodzą biegi dla dzieci, młodzieży i społczności miasta na 100m, 200m i 1200m. Niezmienie od dziesięciolecia:) rangę podnosi dyrektor biegu Robert Bujnowicz z udziałem społeczników z zarządu UKS Piątka, pracowników CSiR oraz SP5, nauczycieli konstantynowskich szkół, ratowników WOPR, harcerzy.

Zapraszamy wszystkich jeszcze niezdecydowanych do spędzenia aktywnie niedzieli 8 maja. Start jak zawsze pod SP5. Dla wielu mieszkańców bieg stał się początkiem drogi do aktywności fizycznej w codziennym życiu. DO ZOBACZENIA!!!!
P.S. Drodzy niezdecydowani WOLONTARIUSZE. Dzięki waszej najmnieszej pomocy Konstantynowski Bieg będzie stał na jeszcze wyższym poziomie organizacyjnym. Nie czekaj zgłoś się na FACEBOKU lub bezpośrednio do trenera Roberta Bujnowicza