Mistrzostwa Europy 2016 Londyn

Już 18maja pierwszy start na Mistrzostwach Europy Seniorów w Pływaniu w Londynie. Teraz ostatnie szlify na obozie przygotowawczym w Szczecinie. Pozdrowienia dla wszystkich UKSiaków i sympatyków pływania ze szczecińskiej Areny przesyłają Milena Karpisz i trener Maciej Hampel. Sponsorami przygotowań do ME w Londynie są: Urząd Miejski w Konstantynowie Łódzkim, Veolia Energia Łódź, Sensilab, Delia Cosmetics, Varitex

Wszystkich sympatyków pływania i kibiców konstantynowskiej pływaczki zachęcamy do śledzenia na żywo wyścigów z udziałem najlepszych Europejczyków. Transmisje od 19.00 w Eurosporcie od poniedziałku

W środę 18 maja 2016 na Mistrzostwach Europy w pływaniu w Londynie Milena Karpisz, zawodniczka UKS Piątka Konstantynów Łódzki, podopieczna trenera Macieja Hampla w eliminacjach 800 m st. dow. zajęła 8 miejsce w swoim wyścigu z czasem 8:46,33. Ten wynik wśród zawodniczek płynących we wszystkich seriach eliminacyjnych na 800 m st. dow. dał jej 16 lokatę w ME.
Milena Karpisz wystartuje jeszcze na dwóch dystansach: 400 i 1500 m st. dow.

BC

Polecamy również” Z Londynu do Rio daleko” aut BC 43bis

W piątek 20 maja 2016 Mistrzostwach Europy w pływaniu w Londynie Milena Karpisz, zawodniczka UKS Piątka Konstantynów Łódzki, podopieczna trenera Macieja Hampla w eliminacjach na dystansie 1500 m st. dow. zajęła 4 miejsce w swoim wyścigu z czasem 16:51,68 (rek. życiowy!). Ten wynik wśród zawodniczek płynących we wszystkich seriach eliminacyjnych 1500 m st. dow. dał jej 10 lokatę w ME.
Milena Karpisz wystartuje jeszcze w niedzielę 22 maja na dystansie 400 m st. dow.
Po ME ostatnią w tym sezonie ważną imprezą dla Mileny Karpisz będą Główne Mistrzostwa Polski w Szczecinie (26-29.05.2016).

W niedzielę 22 maja 2016 zakończą się po południu Mistrzostwa Europy w pływaniu w Londynie. Milena Karpisz, zawodniczka UKS Piątka Konstantynów Łódzki, podopieczna trenera Macieja Hampla wystąpiła dzisiaj na 400 m st. dow. W eliminacjach zajęła 6 miejsce w swoim wyścigu z czasem 4:20,15. Ten wynik wśród zawodniczek płynących we wszystkich seriach eliminacyjnych na 400 m st. dow. dał jej 29 lokatę w ME.
BC