40 medali na zakończenie sezonu

Zawodnicy UKS PIĄTKA przywieźli worek medali!!!
Sukcesem zakończył się wyjazd zawodników z klas 3, 4, 5 szkoły podstawowej i gimnazjum na zawody o Puchar Burmistrza Andrychowa w sobotę 18.06.2016r. W imprezie wzięło udział 393 zawodników z 39 klubów. Wychowankowie trenerów Tomasza Kotusa, Roberta Żołądka, Anny Pogockiej i Roberta Bujnowicza w klasyfikacji klubowej wywalczyła II miejsce zdobywając 40 medali(13z, 21s, 6b)!!! Medale dla Konstantynowa Łódzkiego zdobywali:
Tatiana Dąbrowska (4z, 1b), Ewa Pydyszewska (3z), Maria Patora (2z, 2s), Patrycja Romanowska (1z,4s), Adrian Wencel (3s), Inga Rucinska (1z, 1s, 2b), Wiktoria Rucińska (1z,1s), Szymon Iskra(5s), Cyprian Cybulski (1s), Marta Gruszczyńska(1b), Franciszek Jarczewski(1z,1b), Tosia Sulak (1b), Julia Ufnalska(1s) oraz sztafety (3s). Gratulacje!!!

Bardzo dobrze spisali się 13latkowie w finale Międzywojewódzkich Drużynowych Zawodów Młodzików 13letnich. W stawce ponad 300 zawodników z 40 klubów, UKS Piątka Konstantynów Łódzki uplasował się w rankingu na VItej pozycji. Punktowali wszyscy reprezentaci: Weronika Sterniczuk, Adriana Rozberg, Liwowska Maria, Bujnowicz Laura, Puczyńska Gabriela, Skóra Bartosz, Romanowski Dawid. Złoto wywalczyła WERONIKA STERNICZUK na dystansie 100 mot. Na VIII-ch pozycjach dopływały Adriana Rozberg na 100 dow i Weronika Sterniczuk na 200zm. X m-ce zajęłą sztafeta 4×50 dow w składzie: Adriana Rozberg, Maria Liwowska, Weronika Sterniczuk, Dawid Romanowski. Wśród chłopców XVI-te m-ce zajął Bartosz Skóra na 200 klas, na XVI-tym m-cu uplasował się Dawid Romanowski. Gratualcje!!!