Stypendia i gratulacje od Burmistrza

W dniu 29 września w Urzędzie Miejskim w Konstantynowie Łódzkim, burmistrz Henryk Brzyszcz wręczył stypendia sportowe wyróżniającym się zawodnikom. Ponadto kilkoro młodych sportowców otrzymało gratulacje i podziękowania za osiągnięcia w zawodach krajowych. Stypendia otrzymali Milena Karpisz i Jakub Kraska. Listy gratulacyjne otrzymali: Ewa Pydyszewska, Tatiana Dąbrowska, Maria Patora, Weronika Sterniczuk oraz Cyprian Cybulski.

Rodzinny Konstantynów Łódzki

W Urzędzie Miejskim w Konstantynowie Łódzkim podpisaliśmy porozumienie o przystąpieniu do programu RODZINNY KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI. W ramach tego programu członkowie klubu są uprawnieni do zniżki 50% na drugie dziecko i zwolnieni z opłat na trzecie i każde następne. PROGRAM „RODZINNY KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI” jest elementem polityki społecznej realizowanej przez gminę Konstantynów Łódzki na rzecz rodzin wielodzietnych. […]