Mikołajki 2016

W sobotę 10.12.2016r. w MOK-u odbyły się „Mikołajki 2016 „UKSPiątkaKonstantynówŁódzki„. Zarząd Klubu Robert Owczarek, Maciej Zbrojewski, Michał Szymczak, Dosia Workert, Tomasz Kotus zadbał o paczki niespodzianki dla zawodników oraz medale za osiągnięcia sportowe w sezonie 2015/2016. Wśród zaproszonych gości pojawili się przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego p.Bogdan Krawczyk, Burmistrz p.Henryk Brzyszcz, Przewodniczący Rady Miejskiej p.RobertBujnowicz, Prezes ŁOZP p.Robert Urbaniak, dyrektor CSiR pani Krystyna Opara, dyrektor SP 5 pani Iwona Majda i Grażyna Gortat.
Zarząd Klubu dziękuje za pomoc w przygotowaniach państwu Liwowskim, Szymczakom, Skóra, Bujnowiczom, Kruk, Jarczewskim i zawodnikom z grupy trenera Tomasza Kotusa oraz wszystkim rodzicom i zawodnikom za domowe wypieki 🙂
Zapraszamy na facebook UKS Piątka na którym znajduje się Galeria z Mikołajek

Wyniki zawodów mikołajkowych w rozszerzeniuWyniki