Mistrzostwa Województwa Młodzików III runda

161 zawodników z 16 klubów województwa rywalizuje w III ostatniej rundzie Mistrzostw Młodzików. Podopiecznych trenerów Roberta Bujnowicza i Roberta Żołądka spisali się bardzo dobrze w ostaniej rundzie MWM. Zawodnicy Konstantynowa Łódzkiego z roczników 2005 i 2004 drużynowo uplasowali sie na VIIej pozycji wśród 18 wojewódzkich klubów. Medalistą III rundy mistrzostw młodzików został Szymon Iskra. Wywalczył II m-ce na 200 klas. Wysokie i punktowane miejsca w rywalizacji zajmowali: Iskra Szymon V m-ce 200 grzb, Rucińska Inga V m-ce 200 klas i VI m-ce 200 grzb, Świderska Zuzanna IX m-ce 100 mot i XVI m-ce 100 dow, Banach Bartosz X m-ce 200 klas, Jarczewski Franciszek XIII m-ce 200grzb, Cąbrzyński Mateusz XVI m-ce 100 dow oraz sztafeta dziewcząt 4×50 dow zajęła VIII m-ce w składzie: Kaczmarek Aleksandra, Petera Patrycja, Świderska Zuzanna, Rucińska Inga
Gratulacje!!!

W rozszerzeniu WynikiWyniki