Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12, 13 lat I runda

Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 i 13-letnich odbędą sie w Piotrkowie Trybunalskim. Na start zgłosiło sie 146 zawodników z 16 klubów. Trzymamy kciuki za podopiecznych trenerów Roberta Bujnowicza i Roberta Żołądka.

Zawodnicy UKS PIĄTKA wywalczyli 3 medale (2 srebrne, 1 brązowy) na Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików w Piotrkowie Trybunalskim !!! Srebrne medale wywalczyli Szymon Iskra na 100m stylem klasycznym i Franek Jarczewski na 200m stylem zmiennym. Brązowy medal wywalczył Szymon Iskra na 200m stylem klasycznym. Podopieczni trenerów Roberta Żołądka i Robert Bujnowicz wywalczyli jeszcze kilka miejsc w ścisłej czołówce Województwa Łódzkiego: Franek Jarczewski 4 miejsce na 200m stylem grzbietowym i 5 miejsce na 400m stylem dowolnym. Inga Rucińska 6 miejsce na 200m stylem klasycznym. Stanisław Workert 5 miejsce na 200m stylem grzbietowym. Bartek Banach 6 miejsce na 200m stylem klasycznym.

W rzoszerzeniu link do listy startowej i WYNIKÓW

Piotrków Trybunalski