Kolejny Puchar podopiecznych R.Bujnowicza

Zwycięstwo drużynowe UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki w Zawodach o Puchar Bogdana Kruszyny – Kotulskiego w Łodzi !!!!
Wychowankowie trenera Robert Bujnowicz wywalczyli 12 medali (7z, 1s, 4b) zwyciężając w prestiżowej sztafecie 4x50m stylem dowolnym w składzie Karina Łysakowska, Patryk Misztal, Hanna Liwowska, Franciszek Jarczewski !!! 🙂
Złote medale wywalczyli: Karina Łysakowska 50m stylem motylkowym i 100m stylem dowolnym, Patryk Misztal 100m stylem dowolnym i klasycznym, Antonina Sulak 100m stylem grzbietowym, Wiktoria Rucińska 100m stylem klasycznym.
Srebrny medal zdobył Franciszek Jarczewski na 100m stylem zmiennym.
Brązowy medal zdobyli: Antonina Sulak 100m stylem klasycznym, Wiktoria Rucińska na 100m stylem zmiennym, Przemek Pawlak 100m stylem klasycznym i Oskar Nuszczyński100m stylem grzbietowym. 4miejsce wywalczyli: Oskar Nuszczyński 100m stylem dowolnym, Franciszek Jarczewski 50m stylem motylkowym, Julia Ber 50m stylem motylkowym.

W rozszerzeniu wyniki
Bardzo dobrze zaprezentawali się zawodnicy UKS Piątki Konstantynów Łódzki w Cetniewie podczas IV Pucharu Polski w dwuboju i trójboju 19-21.05.2017. Wszyscy startujący uplasowali się w pierwszej dwudziestce. Najwyższe miejsce IV zajął Dawid Romanowski, Weronika Sterniczuk X m-ce, Rucińska Inga XI m-ce, wśród chłopców Szymon Iskra również był XI, Rozberg Adriana XII m-ce, Liwowska Maria XX m-ce. W trójboju Ewa Pydyszewska uplasował się na XIV m-cu.
Zawody współfinansowane przez Starostwo Powiatowe w Pabianicach

Wyniki