Od Młodzika do Olimpijczyka

W pierwszej edycji od Młodzika do Olimpijczyka zgłosiło się ponad 1000 zawodników z 75 klubów. Do rywalizacji przystąpili zawodnicy UKS Piątka Konstantynów Łódzki z roczników 2007-2004. Trzymamy kciuki za podopiecznych trenerów Robert Żołądka i Roberta Bujnowicza
W porannym bloku silnie osadzonych zawodów Od Młodzika do Olimpijczyka w Warszawie (1060 zawodników z 75 klubów z całej Polski), zawodnicy Piątki, podopieczni trenera Robert Bujnowicz, zdobyli 3 medale
Oskar Nuszczyński wywalczył złoty medal na dystansie 100m stylem zmiennym i brązowy medal na dystansie 100m stylem dowolnym
Julia Ber zdobyła srebrny medal na dystansie 100m stylem zmiennym i 5 miejsce na 100m stylem dowolnym.
Amelia Kaczmarek wywalczyła 8 miejsce na 100m stylem klasycznym i 12 m-ce na 100m stylem dowolnym

Brawo kolejne bardzo dobre występy. Popołudnie wypadło jeszcze lepiej
Karina Łysakowska wywalczyła złoty medal na dystansie 100m stylem dowolnym w czasie 1:04:36, który jest nowym rekordem Województwa Łódzkiego i srebrny medal na dystansie 100m stylem zmiennym.
Patryk Misztal zdobył brązowy medal na dystansie 100m stylem zmiennym i 4 m-ce na 100m stylem klasycznym.
Antonina Sulak wywalczyła brązowy medal na dystansie 100m stylem grzbietowym i 5m-ce na 100m stylem zmiennym.
Wiktoria Rucińska zdobył brązowy medal na dystansie 100m stylem klasycznym i 6 m-ce na dystansie 100m stylem zmiennym.
Szymon Iskra wywalczył 5 m-ce na dystansie 100m stylem zmiennym i 6m-ce na 100m stylem klasycznym.
Inga Rucińska wywalczyła 5 m-ce na 100m stylem zmiennym.
Przemek Pawlak wywalczył 9 m-ce na 100m stylem klasycznym.
Pozostali zawodnicy poprawili swoje rekordy życiowe
Wśród startujących 1060 zawodników z 75 klubów z całej Polski w rankingu metalowym UKS PIĄTKA zajęła z 8 medalami(2z, 2s, 4b) bardzo wysokie 5 m-ce
Przed nami uplasowały się 4 duże kluby z Warszawy
W klasyfikacji punktowej na 464 zawodniczek w klasyfikacji open Karina Łysakowska zajęła bardzo wysokie 13 miejsce a w swojej kategorii wiekowej 2006r. miejsce 1 !!! W kategorii 2006r. 7 m-ce zajęła Antonina Sulak , 10m-ce Wiktoria Rucińska i Patryk Misztal