Grand Prix w Poznaniu

W najblliższy weekend 25-26.11.2017 odbędzie się III edycja Pucharu Polski w Pływaniu. Jest to jedna z ważniejszych imprez zimowego sezonu, ponieważ będą to zawody kwalifikacyjne do Mistrzostw Europy na krótkim basenie. Dlatego na starcie zameldowała się cała czołówka najlepszych polskich pływaków, na czele Czerniakiem, Kawęckim, Majchrzakiem. Grand Prix w Poznaniu wyłoni również kadrę juniorów (14-16lat) na grudniowe zawody krajów Europy środkowej i zapoczątkuje rywalizację o miejsce na przyszłoroczne wyjazdy do Limassol i Lizu. Wśród 777 zgłoszonych z 117 klubów, wystartuje 8-osobowa kadra UKS Piątki Konstantynów Łódzki
Świetny start w Poznaniu zanotowały dziewczęta Weronika Sterniczuk, Maria Liwowska, Adriana Rozberg, Maria Patora, które niemalże w każdym starcie poprawiały rekord życiowy. Systematycznie poprawiane czasy przesuwają konstantynowskie pływaczki w gurę rankingu. Najwyższe miejsce zająła Maria Patora III w roczniku III na 50 dow. Wśród chłopców również mamy powód do dumy. Kolejne starty kolejne życiówki. Klasę potwierdził Bartosz Skóra, zwyciężył na 200 klas i zajął dwukrotnie IV m-ce na 50 i 100 klas
Gratulacje!!!
W rozszerzeniu WYNIKI bezpośrednieWYNIKI#mce_temp_url##mce_temp_url# kliknij-#mce_temp_url#