Memoriał Zbigniewa Majewskiego

W dniach 15-17 grudnia 2017 na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie odbyły się Międzynarodowe Zawody Halowe w pięcioboju nowoczesnym „Memoriał Zbigniewa Majewskiego”.

W imprezie wystartowalo 80 zawodników i zawodniczek z 7 krajów (zobacz). W zawodach udział wzięły między innymi mistrzyni XXXI Igrzysk Olimpijskich Rio de Janeiro, Australijka Chloe Esposito (Cooper) oraz brązowa medalistka Mistrzostw Europy seniorów Ilke Ozyuksel z Turcji. Z Polski wystartowało 52 pięcioboisów z 10 klubów na czele z Anną Maliszewską, Sebastianem Stasiakiem i Szymonem Staśkiewiczem oraz czołówką młodzieżowców i juniorów. Dla Nas zawody w Drzonkowie zapowiadały się bardzo emocjonująco z uwagi na start Ewy Pydyszewskiej w tak doborowym towarzystwie. Zawodniczka Piątki spisała się bardzo dobrze zajmując V-tą lokatę w czwórboju. Gratualcje!!!
Wyniki w rozszerzeniu

Wyniki