Gorący weekend

GORĄCY WEEKEND – Będzie się działo.

?‍♀️?‍♂️?‍♀️ Zaczną najmłodsi. 16 marca (piątek) w łódzkiej Zatoce Sportu do rywalizacji przystąpią 9, 10 i 11-latkowie w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego. Na start zgłosiło się ponad 500 zawodników z 21 klubów. Trzymamy kiuki za podopiecznych trenerów Roberta Żołądka, Anny Pogockiej i Tomasza Kotusa
Wyniki na żywo w rozszerzeniu

?‍♂️?‍♂️?‍♀️ W najbliższy weekend 17-18.03.2018 na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im. Zbigniewa Majewskiego w Drzonkowie odbędzie się druga edycja Pucharu Polski Juniorek i Juniorów Młodszych w trójboju i dwuboju nowoczesnym. Udział w zawodach potwierdziło przeszło 150 zawodniczek i zawodników z 15 klubów. Trener Tomasz Kotus na zawody powołał: Ewa Pydyszewska, Adrianę Rozberg, Ingę Rucińską, Patrycję Peterę, Cyprian Cybulski, Dawid Romanowski, Szymon Iskra

?‍♀️?‍♀️?‍♀️ Fani Open Water Swimming będą mogli śledzić weekendowe zmagania reprezentantów Polski w pływaniu na wodach otwartych w rozpoczynających się w Doha (Katar), pierwszych zawodach FINA/HOSA MARATHON SWIM WORLD SERIES 2018. Na starcie między innymi mistrzowie olimpijscy z Rio: Sharon van Rouwendaal i Ferry Weertman. Polskę reprezentować będą Justyna Burska i Krzysztof Pielowski.
Strona zawodów i linki do list startowych, Fina TV:
http://fina.org/event/fina-marathon-swim-world-series-2018-1

Wyniki Mistrzostw woj. 9 10 11 latków