Drugie Zwycięstwo EWKI w Pucharze Polski

W najbliższy weekend nasi pięcioboiści wystartują w Pucharze Polski w Pięcioboju Nowoczesnym. Zawody odbędą się na COS OPO Cetniewo.

Jest to już trzecia eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się 7-9.07.2018 w Cżestochowie. Jednocześnie Nasi trójboiści walczą o reprezentacje w Mistrzostwach Europy w trójboju juniorów młodszych Drzonków 11-17.06.2018

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy UKS Piątka w III Pucharze Polski w dwuboju i trójboju nowoczesnym. Bezkonkurencyjna okazała się Ewa Pydyszewska wygrywając trójbój, wśród chłopców Cyprian wywalczył IV m-ce. Dwuboiści również wykonali milowy krok w kierunku Olimpiady Młodzieży. XII m-ce Ingi Rucińskiej, XIII m-ce Patrycji Petery oraz XIV m-ce Szymona Iskry to bardzo dobre rezultaty w tak zaciętym Pucharze

Gratulacje!!!

WYNIKIw rozszerzeniu

Wyniki chłopców dwubój
Wyniki dziewcząt dwubój
Wyniki chłopców trójbój
Wyniki dziewcząt trójbój

Trzymamy kciuki za podopiecznych trenerów Tomasza Kotusa i Robert Żołądka