Liga Dzieci i Młodzików w pływaniu – runda III

Ponad 250 zawodników z 17 klubów województwa bierze udział w ostatniej III rundzie Ligii Młodzików i Dzieci sezonu 2017/2018. Podczas III rundy nastąpi rozstrzygnięcie w punktacji drużynowej i indywidualnej czyli poznamy najlepszy klub w sezonie 2017/2018 i najlepszego zawodnika i zawodniczkę. Trzymamy kciuki za UKaSiaków KŁ podopiecznych trenera Roberta Bujnowicz
11 medali (3z,6s,2b) UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki w Lidze Dzieci i Młodzików Województwa Łódzkiego
W dzisiejszych zawodach Liga Dzieci i Liga Młodzików w Aleksandrowie Łódzkim doskonale zaprezentowali się zawodnicy UKS PIĄTKA podopieczni trenera Robert Bujnowicz zdobyli aż 11 medali zajmując 4 miejsce w rankingu metalowym. Super spisali się zawodnicy indywidualnie po III rundach:
?Julia Ber najlepszą zawodniczką w punktacji FINA Ligi Dzieci
?Karina Łysakowska najlepszą zawodniczką w punktacji FINA Ligi Młodzików
?Oskar Nuszczyński drugim zawodnikiem w punktacji FINA Ligi Dzieci
W III rundzie medale dla „Piątki” zdobywali:
?Karina Łysakowska wywalczyła 2x złoty medal na dystansie200m stylem zmiennym i 400m stylem dowolnym.
?Oskar Nuszczyński wywalczył złoty medal na dystansie 400m stylem dowolnym i srebrny medal na dystansie 200m stylem zmiennym.
?Julia Ber zdobyła 2x srebrny medal na dystansie 200m stylem dowolnym i 400m stylem dowolnym
?Amelia Kaczmarek wywalczyła srebrny medal na dystansie 200m stylem klasycznym i brązowy medal na dystansie 200m stylem zmiennym.
?Patryk Misztal wywalczył srebro na dystansie 200m stylem klasycznym i 5 miejsce na dystansie 200m stylem zmiennym.
?Antonina Sulak wywalczyła brązowy medal na dystansie 50m stylem grzbietowym oraz 6 miejsce na 400m stylem dowolnym.
?Srebrny medal sztafety dziewcząt 4×50 stylem zmiennym w składzie Klaudia Bujnowicz, Amelia Kaczmarek, Julia Ber, Zuzanna Kunert
?Przemek Pawlak wywalczył 6m-ce 200m stylem klasycznym
W rozszerzeniu Lista i WYNIKIWYNIKI i lista startowa