XII Bieg Wdzięczności

Szybkie bieganie w Konstantynowie Łódzkim

W dniu 6 maja br. odbył się kolejny, XII Bieg Wdzięczności za Pontyfikat Papieża Jana Pawła II pod honorowym patronatem  Marszałka Województwa Łódzkiego Witolda Stępnia, Starosty Powiatu Pabianickiego Krzysztofa Habury oraz Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego Henryka Brzyszcza. XII. Fantastyczna pogoda i miła atmosfera sprawiła, że ponad 800 uczestników brało udział w największej imprezie sportowej w Konstnatynowie Łódzkim. Kibice zostali już przywyczajeni, do niespodzianek oraz podnoszenia wartości sportowych z roku na rok. Nie inaczej było w XII-tym biegu. Rekordowe rezultaty w historii biegu wdzięczności padły głownie w kategoriach młodszych, a w XII-tym biegu wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowym medalem. Gratulujemy wszystkim uczestnikom
XII Bieg Wdzięczności został współfinasowany przez Województwo Łódzkie i Gminę Konstantynów Łódzki. Ponad to bieg wspierali:PrzewodniczącyRady Miejskiej Robert Bujnowicz, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Marek Łopaciński, Konstantynowskie Porozumienie Samorządowe, Veolia, Jamir Bechcice, Sklep dla biegaczy TRUCHT, Przedsiębiorstwo Komunalne Gminy Konstantynów Łódzki, DOMstart Katarzyna Szadkowska, Spółdzielnia Inwalidów Zgoda, Stowarzyszenie Czuję Sercem, Szkoła językowa Big Ben Konstantynów Ł., Elektro Mark Marek Majchrzak, Kast Stanisław Karpisz, Kross Grzegorz Bednarek, Sklep MÓJ DOM, Chata Wuja Toma, Przedszkole Pokaż Świat, Klinika Braci Mniejszych, Restauracja W międzyczasie Plac Kościuszki, Pizzeria Forno, Cukiernia domowa „Śmietanka na torcie” Katarzyna Okońska, Restauracja Garden Party, Centrum Sportu i Rekreacji, Krzysztof Młynarczyk PZU, Usługi kateringowe U Julii, ANIGRA Jarosław Sączawa, Przedszkole Barwne dzieci, Pizzeria Tratoria Presto Łódź Sierakowskiego 88, Tespol Tadeusz Koralewski, Piekarnia Agana
Serdecznie dziękujemy za pracę i pomoc podczas XII Biegu Wdzięczności wszystkim osobom pracującym w biurze zawodów i obsługujących biegi na 100m, 200m, 1200m i 5000m, sędziom, pracownikom porządkowym, spikerowi, pracownikom Centrum Sportu i Rekreacji w Konstantynowie Łódzkim, Szkoły Podstawowej Nr 5, Miejski Ośrodek Kultury w Konstantynowie ŁódzkimUKS Piątka Konstantynów Łódzki, obsłudze medycznej, fotoreporterom, Policji, Straży Miejskiej, Ochotniczej Straży Pożarnej i wszystkim przyjaciołom, znajomym, rodzinom zaangażowanych w organizację imprezy oraz sponsorom.
Zarząd UKS Piątki Konstantynów Łódzki Robert Bujnowicz.
Sprawdźcie wyniki w rozszerzeniu
Zdjęcia dostępne na portalach inromacyjnych GCIKonstantynów Info Konstantynów

Biegi najmłodszych

Biegi starszych