Powitanie LATA 2018

1 Czerwca na basenie Centrum Sportu i Rekreacji odbyły się zawody „Powitanie Lata”. W organizację zawodów bardzo czynnie zaangażowana była Szkoła Podstawowa nr 5, która obchodzi 50-lecie powstania. Zawody przeprowadzono dla dzieci klas II, III oraz klas sportowych I-III z wszystkich szkół Konstantynowa Łódzkiego. Młodzi adepci sztuki pływackiej rywalizowali zgodnie z duchem FAIR PLAY. Konkurencje były łatwe i dostosowane do poziomu uczestników, co sprzyjało widowisku sportowemu. Każda seria przynosiła dużo emocji, ponieważ zwycięstwo rozstrzygało się na ostatnich centymetrach. Nasze zawody uświetniła Justyna Burska – wychowanka UKS Piątki i absolwentka SP5 w Konstantynowie. Justyna była pierwszą pływaczką, ktora zwyciężyła na wszystkich dystansach kraulowych w Mistrzotwach Polski Seniorów (przyp. 200m, 400m, 800m, 1500m, 10km-wody otwarte). Gratulacje dla wszystkich uczestników
Dziękujemy dyr CSiR Krystynie Oparze, pracownikom CSiR oraz zaprzyjaźnionym osobom UKS Piątka za zorganizowanie i przeprowadzenie zawodów

Wyniki do pobrania w rozszerzeniuWyniki