Nasze sukcesy oczami innych

Bardzo miła uroczystość odbyła się w Urzędzie Miasta Konstantynów Łódzki. W dn 30.08.2018 Burmistrz Konstantynowa Łódzkiego Henryk Brzyszcz spotkał się zawodnikami UKS Piątki Konstantynów Łódzki i zawodniczką KAS-u. Burmistrz pogratulował sukcesów Ewie Pydyszewskiej i Cyprianowi Cybulskiemu, którzy z powodzeniem rywalizowali w Mistrzostwach Europy w Trójboju Nowoczesnym. Życzył Naszym zawodnikom powodzenia w najbliższych zawodach reprezentacyjnych, które odbędą się w Spale pod koniec października. Rodzice UKS-u Piątki również podziękowali Burmistrzowi za wieloletnie wsparcie klubu, w którym ich pociechy mogły realizować swoje marzenia.
Cieszy również fakt, że Piątką z Konstantynowa Łódzkiego zainteresował się TVP 3 regionalna. Pani redaktor Magdalena Zbrojewska postanowiła naświetlić osiągnięcia zawodnicze w sporcie piecioboju nowoczesnego. Zapraszamy do obejrzenia materiału z wizyty na obiektach CSiR – link w rozszerzeniuWiadomości sportowe