Piknik sportowy

PIERWSZY PIKNIK SPORTOWO-REKREACYJNY UKS5 & KKS

UKS Piątka Konstantynów Łódzki oraz KKS WŁÓKNIARZ Konstantynów Łódzki zapraszają na wspólny piknik sportowy. W niedzielę 30 września serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców, trenerów, zawodników i mieszkańców naszego miasta na pierwszy, wspólnie organizowany, piknik sportowo-rekreacyjny. Wszystkie atrakcje takie jak dmuchane zamki, zjeżdżalnie, konkursy czekają na Was. Widzimy się w niedzielę!
WSTĘP WOLNY!

Nic tak nie poprawia humoru i nic tak nie potrafi wprowadzić w rodzinną atmosferę, jak własne wypieki. Już tradycją stało się, że mamy, babcie, ale też mistrzowie cukiernictwa, którzy sympatyzują z naszym klubem, przynoszą na PIKNIKI swoje własne, przepyszne wypieki. Mamy nadzieję, że i tym razem możemy na Was liczyć i rozpieścicie podniebienia uczestników swoimi wyrobami. Osłodźcie swoim pociechom (nam też trochę), nasz wspólny piknik.