NADZIEJE OLIMPIJSKIE w Pięcioboju Nowoczesnym

Na obiektach COS Spała odbędą się zawody z cyklu „Nadzieje Olimpijskie”. W zawodach wystartuje ponad setka zawodników i zawodniczek do lat 16 i 18 z 9 europejskich państw. Sportowcy z młodszej kategorii wiekowej rywalizować będą w pływaniu i konkurencji łączonej biegu ze strzelaniem, a starsi dodatkowo w szermierce. Na piątek i sobotę zaplanowano zawody indywidualne, a w niedzielę zostaną rozegrane sztafety mieszane. Wśród reprezentantów Polski wystąpi dwoje Konstantynowian Ewa Pydyszewska i Cyprian Cybulski. Trzymajmy kciuki za zawodników Piątki Konstantynów Łódzki

I dzień – Cyprian Cybulski

Bardzo dobry start zanotował Cypek w pierwszym dniu Nadzieji Olimpijskich. Po rekordowym combajnie (bieg+strzelanie) uplasował się na V m-cu jako najlepszy z Polaków i wraz z kolegami Klimkiem i Michalczykiem zajęli drużynowo II miejsce. Gratulacje!!!

II dzień – Ewa Pydyszewska

Ewa również spisała się dobrze. Po pływaniu szósta ostatecznie zakończyła na VII m-cu To wynik lepszy od startu na MEJ (przyp. X m-ce). Podobnie jak dzień wcześniej chłopcy, dziewczęta w drużynie także wywalczyły srebro. Oprócz Ewy wystartowała Myrda III m-ce i Kapała VIII m-ce. Brawo!!!

III dzień Sztafety mieszane

W dwóch najlepszych sztafetach reprezentacji Polski wystartują Konstantynowianie. Cyprian pobiegnie P.Myrdą, a Ewa wystartuje z M.Klimkiem. Trzymamy kciuki!

Brawo Cyprian Cybulski wraz Pauliną Myrdą uplasowali się na III m-cu w ostatnim dniu międzynarodowych zawodów Nadzieje Olimpijskie. Ewa wraz Maćkiem zostali sklasyfikowani na V-tej pozycji. Gratulacje za kolejny udany występ w barwach reprezentacyjnych

w rozszerzeniu WYNIKI zawodów wielobojowych