Grudniowy weekend 14-16.12.2018

Najbliższy weekend jest bardzo pracowity dla zawodników, trenerów i najwiernieszych kibiców. Juniorzy 14, 15, 16letni rywalizują w najważniejszej rocznikowej imprezie pływackiej sezonu zimowego Zimowe Mistrzostwa Polski. Zapraszamy do śledzenia postępów:) linki w poprzedniej wiadomości. Pięciobojowa kadra „Kanzasu” z rocznika 2002 Ewa Pydyszewska i Cyprian Cybulski zostali zaproszeni do udziału w międzynarodowych zawodach pięciobojowych Memoriał Zbigniewa Majewskiego, rozgrywanych w Drzonkowie. Nasi młodzicy z roczników 2005 i 2006 będą brać udział w zawodach pływackich z cyklu od młodzika do olimpijczyka, w których udział zgosiło 931 młodych adeptów. Trzymamy Kciuki za podopiecznych trenera Roberta Bujnowicza
W rozszerzeniu Wyniki

4 medale UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki w Warszawie

Świetnie spisali się zawodnicy UKS PIĄTKA na ogólnopolskich zawodach „Od Młodzika Do Olimpijczyka” w Warszawie. Wychowankowie trenera Robert Bujnowicz startując wśród 931 zawodników z 69 klubów zdobyli 4 medale i wiele miejsc w czołówce poprawiając wielokrotnie rekordy życiowe???
? Patryk Misztal wywalczył złoty medal na dystansie 100m stylem klasycznym i 5 m-ce na 100m stylem motylkowym
? Wiktoria Rucińska wywalczyła srebrny medal na dystansie 100m stylem klasycznym oraz10m-ce na 100m stylem motylkowym
? Amelia Kaczmarek wywalczyła 2x srebrny medal na dystansie 100m stylem klasycznym i 100m stylem motylkowym
?Julia Ber zdobyła 2×5 m-ce na 100m stylem dowolnym oraz 100m stylem motylkowym
? Antonina Sulak wywalczyła 5m-ce na 100m stylem grzbietowym i 13m-ce 100m stylem dowolnym
? Rekordy życiowe pobili: Oskar Stankiewicz, Klaudia Bujnowicz, Ola Kaczmarek, Asia Kowalczyk, Filip Figiel, Janek Gruszczyński, Mateusz Dusiński GRATULACJE!!!

Nasi wieloboiści podczas Memoriału Zbigniewa Majewskiego również zaprezentowali się bardzo dobrze. W stawce silnej konkurencji seniorów z Polski i 5 innych państw Ewa zdobyła VI m-ce w czwórboju popisując się bardzo dobrą szermierką, Cyprian zaprezentował się bardzo dobrze w combajnie (strze+bieg), uzyskał 12 wyniki konkurencji. Oboje rocznikowo są jeszcze trójboistami. Brawo!!!