II Pucharu Polski w dwuboju i trójboju nowoczesnym

W weekend 16-17.03 odbędzie się II Puchar Polski w dwuboju i trójboju nowoczesnym. Jest to już kolejna eliminacja z pięciu do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzież, która odbędzie się w czerwcu 2019. Do finałowych rozgrywek awansuje najlepsza 32 zawodników i zawodniczek z całego cyklu Gran Prix.
Dla zawodników UKS Piątki będzie to pierwszy sprawdzian w tym sezoni. Trenerzy Robert Żołądek, Robert Bujnowicz i Tomasz Kotus delegowali do udziału 11-tu śmiałków
Trzymamy kciuki!!!

Świetnie spisali się zawodnicy UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki na Pucharze Polski w Drzonkowie Wśród 149 zawodników z 16 klubów z całej Polski zawodnicy „Piątki” wywalczyli:
W dwuboju 3 miejsce wywalczyła Katarzyna Adamczyk, 6 miejsce Karina Łysakowska, 7 miejsce Antonina Sulak, 16 miejsce Martyna Kazuba, 20 miejsce Linia Olczak, 33 Wiktoria Rucińska, 21 miejsce Patryk Misztal. W trójboju 9 miejsce Patrycja Petera, 17 miejsce Ada Rozberg, 11miejsce Szymon Iskra, 22 miejsce Dawid Romanowski. Rosną następcy Mistrzyni Europy Ewy Pydyszewskiej.
Gratulujemy

Starostwo Powiatowe w Pabianicach współfiansowało udział w zawodach