Wielomecz Pływacki

Bartosz Skóra to już kolejny zawodnik Konstantynowskiej Piątki, który będzie reprezentował POLSKĘ na zawodach międzynarodowych. Nasza reprezentacja juniorów 15 i 16letnich będzie brała udział w International Junior Swimming Competition V4 Olympic Hopes Meeting 2019 w Oświęcimiu 4-5.05.2019. Zawodnik Piątki będzie rywalizował w stylu klasycznym. Trzymamy kciuki

I dzień – Brawo BARTEK
Zawodnik Piątki KŁ zaliczył dziś bardzo udane występy. Dwukrotnie stanął na podium. Złoty medal wywalczył na 50m klasycznym i srebro na 100m klasycznym. W niedzielę będzie startował na 200m klasycznym i wierzymy, że będzie reprezentował Nas w sztafecie zmiennej. POWODZENIA
II dzień – Kolejne złoto Bartka
Dzis Bartosz rywalizował na 200m klasycznym. Indywidulany wyścig ukończył tuż za podium na IV m-cu. Mimo dobrego finiszu zabrakło odrobiny szczęścia do podium. Bardzo dobre wstępy Bartka zostały docenione przez kadrowych trenerów i wystawiono go do rywalizacji sztafetowej 4x100m zmiennym. Cała drużyna popłynęła fantastycznie zajmując I m-ce w wyścigu 4x100m zmiennym.
GRATULACJE!!!

W rozszerzeniu link do list i wyników