Puchar dyrektora SP 149 Łódź

Bardzo dobrze zaprezentowali się w swoim debiucie zawodnicy z rocznika 2011 na pierwszy oficjalnych zawodach wojewódzkich. W rywalizacji z rówieśnikami, podczas zmagań pływackich o Puchar Dyrektora SP 149 Łódź, uczniowie SP 2 Konstantynów Łódzki zawodnicy UKS-u „Piątka” drużynowo uplasowali się na II miejscu. Podopieczni trenerów Roberta Żołądka, Przymysława Fisiaka i Tomasza Kotusa wywalczyli indywidualnie 5 medali 1-3-1. Zwycięstwo odniósł Wojciech Markiewicz w konkurencji 25m dowolnym oraz dołożył srebro na 25m grzbietem. Srebrne medala zdobyli: Maria Peiko na 25m grzbietem oraz sztafeta 8x25m dowolnym w składzie: Piotr Grabowski, Nikodem Nowak, Jakóbczyk Anna, Dynowska Emilia, Machłowska Natalia, Nowogórski Wiktor oraz Maria Peiko i Wojciech Markiewicz. Na najniższym stopniu podium zameldował się Wiktor Nowogórski w konkurecji 25m grzbietem. Ponadto, miejsca tuż za podium zajmowali oprócz wyżej wyminienych Gąsiorkiewicz Natalia, Bernat Paulina Petera Antoni, Adamczewska Alicja,
Gratulacje dla wszystkich uczestników!!!
Wyniki w rozszerzeniu