Mistrzostwa Młodzików w dwuboju

W Częstochowie 25.05 zostaną rozegrane zawody dwubojowe Mistrzostwa Młodzików. Reprezentaci trzech województw będą rywalizowali o miano najlepszego młodzików. Wśród ponad 100 zgłoszonych uczestników będzie 8 zawodników z Konstantynowa Łódzkiego
Trzymamy kciuki!!!
Bardzo dobrze spisali sie podopieczni trenerów Roberta Bujnowicza i Tomasza Kotusa w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików. Na starcie zjawiło sie ponad 250 zawodników z blisko 30 klubów woj. śląskiego, łódzkiego, mazowieckiego. Wszyscy reperezentanci UKS Piątki Konstantynów należą do kadry woj. łódzkiego i jak przystało na reprezntantów wszyscy uzyskali wyniki lepsze od rekordów życiowych. Najwyższe spośród Konstantynowian, miejsce III m-ce zajęła Amelia Kaczmarek. W klasyfikacji Penta Day Amelia Kaczmarek uplasował się na II m-cu, Julia Ber na VIII, Natalia Głogowska na XII-tym m-cu i Natalia Wawrzyniak na XIV-tym m-cu. Wsród chłopców najwyższe miejsce XVIII-te, zdobyli Marcel Krata w kat 10latków oraz Filip Figiel w kat 12latków
GRATULACJE!!!
WYNIKI W ROZSZERZENIU
Również w sobotę 25.05 w Łodzi odbędzie się memoriał pływacki o Puchar Bogdana Kruszyny – Kotulskiego, jednego z największych animotorów sportu pływackiego w woj.łódzkim. Trzymamy kciuki za Naszą drużynę
Reprezentaci Piątki zdobyli dwa medale 1-1-0 w memoriale pływackim. Złoty medal wywalczyła Kamila Naji na 50m motylkowym, srebrny krążek zdobyła Matylda Kuchcińska na 50 klas. Czołowe miejsca zajmowali: Kamila Naji IV 100zm, Kowaczyk Zofia V m-ce 50 dow, Wiktoria Borowska V m-ce 50 mot, Wawrzyniak Amelia VI m-ce 50 mot, Luniak Aleksander VI m-ce 50 grzb
Gratualcje!!!
w rozszerzeniu wyniki